Registrovaní členové: 18
Nejnovější člen: Anna

3,597,234 návštěv

JČHL Sedlec - 4.9. 2010

V sobotu 4. září 2010 pořádali Sedlečtí tradiční záříjovou hasičskou soutěž, která je zařazena do seriálu JČHL.

I přesto, že účast byla dostatečná (14 družstev mužů a 7 družstev žen), aby se mohlo běhat jednokolově, rada JČHL rozhodla, že se kola poběží dvě, s tím, že druhé kolo se bude počítat jako náhrada za anulovanou Kájovskou soutěž, kde počasí vyřadilo z provozu časomíru a soutěž se tedy běžela jen O pohár starosty obce Kájov.

První kolo, stejně jako v Holubově, se většině favorizovaným družstvům nepovedlo. Až muži z Třísova předvedli kvalitní útok pod 20 sekund. Naše "áčko" se ale nenechalo vyvést z míry, předvedlo parádní útok a s časem 19,43s první kolo vyhrálo. Na 2. místě skončili Třísovští s také velmi pěkným časem, 19,94s a 3. skončili borci z Holašovic, 20,04s.

Druhé kolo bylo na časy o poznání lepší. Konkrétně Lišovský útok s časem 18,31s byl velice povedený, stejně tak Todně předvedla parádní výkon, 18,82s. Naše "áčko" sice zaběhlo lepší čas než v kole prvním, a to 19,14s, ale z důvodu dvou osmnáctkových časů, obsadilo 3. místo.

Naše ženy si z důvodu malého počtu závodnic (5) musely zapůjčit jednu závodnici z Lišova, tudíž se nezapočítávají do celkového hodnocení ligy. I přesto že běžely jen v šesti, nenechaly se zahanbit a s časy 23,53s a 22,27s obsadili v obou kolech 4. místo. První tři místa obsadily tradičně obě družstva žen z Lišova a ženy z Třísova.