Nejnovější člen: Anna

3,597,141 návštěv

115. výročí SDH Malešice - 27.8. 2011

Další sobotu, tedy 27.8. 2011 jsme byli pozváni opět do Malešic, na 115. výročí založení SDH Malešice.
Soutěž jsme měli změřit naší časomírou a po skončení soutěže tam zůstat a posedět s kapelou B-Quintett.

Oproti minulému týdnu se počasí úplně otočilo. Studený vítr, jen 12°C a nechyběl ani vytrvalý déšť.

Na soutěž nakonec dorazilo 9 družstev mužů a 3 družstva žen.
Z toho důvodu pořadatelé rozhodli, že se poběží 2 kola. První kolo klasicky a v druhém si každý závodník vylosuje pozici, kterou poběží.

Náš sbor zde měl pouze mužské "béčko", které doplnil K. Chalupský na pozici béčkaře.

V prvním kole béčko předvedlo krásný útok zakončený v čase 22s, který se podařilo překonat jen mladíkům z Krče, kteří s časem 21s první kolo vyhráli. Třetí skončil Hosín s časem 26s.

V kategorii žen zvítězili domácí Malešice s časem 21s.

V druhém kole se podařilo domácím mužům napravit zaváhání z prvního kola a po vylosování téměř nezměněné sestavy s časem 21s druhé kolo vyhráli. V nášem manšaftu také k velkým změnám nedošlo, pouze K. Chalupský si vyměnil pozici s K. Marušků, tudíž jsme měli nejstaršího pravého proudaře celé soutěže. I přesto si s touto úlohou Karel hravě poradil a s časem 22s jsme obsadili nádherné druhé místo, před mladíky z Krče.

Po skončení soutěže jsme odvezli časomíru a avii domů, a po převlečení jsme vyrazili zpět do Malešic, kde už hrála kapela. Popili jsme, zabékali, zaskákali a lehce po 21. hodině vyrazili k domovům.
Doma jsme ještě zašli na jedno do Mydlovarky a pak hajdy na kutě.